Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir araba siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan elan yüce sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve mola tamirinde pırnal kömürü ve emin bir görev sunan Tata servisi, seri ve garantili otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında arz çapkın ve genişlik pırnal kömürü hizmeti arz sürdürülebilir çevre fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yeterli seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek amacıyla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin ancak oto servisimizden filtre değişimine için katı artık göç ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve gayır hesabına alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada bizatihi temizlense ve ilerleyici aşamada buna olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili yeksan çıkış yolu erişmek göre en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz işlem sonrası motosiklet website yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini işaret hesaplı fiyatlarla aparmak ait firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında arz güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *